Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Mācību saloni

Uzņemšana mācību salonos notiek pēc iepriekšējās pieteikšanās.

Aicinām pieteikties pa tel. +371 29606224

1) Mikropigmentācijas mācību salons

2) Kosmētiskais mācību salons

3) Mācību frizētava

4) Manikīra un pedikīra mācību salons

 

1) MIKROPIGMENTĀCIJAS MĀCĪBU SALONS 

  Lāčplēša ielā 35, 1.stāvā, Rīgā

Piedāvājam MIKROPIGMENTĀCIJAS  pakalpojumus (permanentais meikaps uzacīm, lūpām vai acu līnijām)

Mācību salona telpas:

 

Mēs aicinām pieteikties gan pirmreizējām, gan atkārtotām procedūrām, ja vēlaties atsvaidzināt krāsu jau esošajam meikapam, vai piekoriģēt formu (ja nepieciešams). Mēs garantējam 100% kvalitātīvus un drošus pigmentus, garantējam kvalitāti, kā arī to, ka Jūs paliksiet apmierināti ar rezultātu un vēlēsieties atnākt vēl reiz!

Mācības notiek mini grupās pa 2-3 cilvēkiem, tāpēc procedūras izpilde notiek zem pedagoga ciešas kontroles.

Ja Jums iepriekš tika veikta "neveiksmīga" permanentā meikapa procedūra, tad laipni lūdzam konsultēties pie mūsu pedagogiem par labošanas iespējām, par korekcijām.

Visas procedūras tiek veiktas meistara-pedagoga klātbūtnē un tiešajā uzraudzībā, kā arī iepriekš Jūs saskaņosiet formu, krāsu, intensitāti.

Mēs aicinām nākt par modelēm pie studentēm, kuras izpildīs procedūras meistara-pedagoga tiešajā uzraudzībā:

 
Procedūru cenas modelēm:

1. Permanentais meikaps (pirmereizējā vai atkārtotā procedūra) - 22 EUR

2. Mikrobleidings - bezmaksas

3. Permanentā meikapa izvadīšana - bezmaksas

Procedūras: 

- uzacu permanentais meikaps - pirmreizējā procedūra vai atkārtotā (atsvaidzināt krāsu vai piekoriģēt formu, ja nepieciešams) tiek pildītas matiņu tehnikā vai "klasiskā" tehnikā

- acu līnijas - pirmreizējā procedūra vai atkārtotā - biezu skropstiņu efekts (tiek panākts ar zīmēšanu starp skropstiņām) vai skaidri noteikta acu līnija. Acu līnijas var tikt izpildītas uz augšējā vai apakšējā plākstiņa melnā krāsā vai citā krāsā atkarībā no Jūsu stila un vēlmēm.

- lupu permanentais meikaps - pirmreizējā vai atkārtotā procedūra - lūpu aizpildīšana ar krāsu (kas dod naturālo efektu), lupu kontūra izveide, aizpildīšana ar krāsu ar kontūra izveidi (šeit iespējams arī koriģēt lupu formu, ja ir nepieciešams)
 

Procedūru laikā tiek izmantoti TIKAI profesionālie pigmenti, kuri ir daudz spilgtāki un sastāva ziņā daudz ekoloģiskāki, nekā tattoo pigmenti, kurus daži meistari var izmantot privātpraksēs.

 Lai piedalītos procedūrā, lūdzam iepazīties ar sekojošu informāciju:

1) Visas mikropigmentācijas procedūras ir daudzkārtēju seansu procesi. Jums ir nepieciešams ierasties uz vismaz 1 korekciju, pirms var noteikt vai darbs ir pabeigts. Korekcijas vizītes tiek plānotas ar 3-4 nedēļu intervāliem

2) Procedūra tiek veikta, izmantojot lokālos anestēzijas līdzekļus. Iesakām klientam veikt iepriekšējo pārbaudi uz pigmenta panesamību.

3) Esiet gatavi attiecībā uz procedūras krāsas intensitāti, kas ir ievērojami asāka, spilgtāka vai tumšāka nekā gaidīts beigu rezultātam. Šai pārejai būs vajadzīgs laiks, pamatojoties uz to, cik ātri atlobīsies Jūsu ādas ārējais slānis. Kaut gan ievadītie toņi sākumā var modelēt, tas tomēr var nepalikt perfekti atbilstošs. Ievadītie toņi ir pastāvīgi, kaut gan Jūsu ādas tonis variējas atkarībā no aukstuma, siltuma, saules un cirkulējošu izmaiņu iedarbības.

4) Tā kā maiga āda vai jutīgas vietas var nedaudz uzbriest vai sasarkt, tad dažiem klientiem labāk atteikties no sociāliem plāniem uz vienu vai divām dienām pēc jebkuras procedūras.

5) Attīrošo līdzekļu izmantošana divas vai trīs reizes nedēļā pirms procedūras var aizvākt atmirušo ādas šūnu uzkrājušos pārpalikumus un nodrosināt labāku pigmenta ievadīšanu. Ja iespējams, nakti pirms apstrādes, klientiem, kam ir taukaina āda, nepieciešams uzklāt uzsūcoša māla tipa masku, bet klientiem, kam ir sausa āda, nepieciešams uzklāt hidratējoša gēla masku.

6) Procedūras dienā lietojiet savu normālo dekoratīvo kosmētiku un atnesiet savu lūpu un uzacu zīmuli.

7) Jebkāda uzacu retināšana vai vaskošana, skropstu vai uzacu krāsošana vai skropstu ieveidošana ir jāizdara vismaz 48 st.pirms procedūrasvai 14 dienas pēc procedūras. Elektrolīze ir jāizdara vismaz 5 dienas iepriekš.

8) Vismaz 24stundas pirms procedūras nelietot: stimulatorus (kafija, tēja, dzerieni ar kofeīnu vai tanīnu, medikamentus ar stimulējošo efektu, vasodilatorus (alkohols, acetīlsalicīla skābes)), aspirīnu saturošu medikamentu. 

9) Izvairīties no ibuprofena vai koumadina lietošanas 7 dienas pirms un 2 dienas pēc jebkuras procedūras. 

10) Nevalkāt kontaktlēcas acu līnijas mikropigmentēšanas procedūras laikā vai tūlīt pēc tās. Neaizmirstiet atnest savas brilles. Pēc šīs procedūras, kā drošības pasākumu, mēs iesakām, lai kāds Jūs pavada uz mājām.

11)  Ja Jums ir paredzētas lūpu procedūras un Jums ir jebkāda vēsture attiecībā uz herpesa drudzi, vienkāršo pūslīšēdi, vai parasto herpesu, tad Jums nepieciešams sazināties ar savu ārstu, lai iegūtu pienācīgu ārsta norādījumu un nepieļautu šādus sarežģījumus. 

12) 7dienas pēc procedūras Klientam jāizvairās: no solārija un saules vannām, no saunām, pirtīm, baseiniem, no ilgstoša un pastāvīga kontakta ar ūdeni, no neatbilstošo produktu (smēres, krēmi, eļļas) lietošanas mikropigmentētā zonā. 

13) Klienti tiek informēti par to, ka sārtuma pigmenti ietver maisījumu, kas satur dažāda daudzuma titāna dioksīdu. Titāna dioksīds var palikt tumšs, ja tiek pakļauts lāzera starojuma noteiktu viļņu garumu iedarbībai.

14) Ja klienti izskata jebkādas turpmākas lāzera procedūras sejas zonā, tad nedrīkst veikt mikropigmentāciju ar titāna dioksīdu. Vitāli svarīgi, lai kliente saprot, ka mikropigmentācijas meistars nepiedāvā medicīnisku konsultāciju, bet iesaka konsultēties ar savu ārstu par jebkādiem jautājumiem, kas ir ārpus viņa kompetences. 

15) Ja kliente izsaka jebkādus plānus par turpmākām procedūrām ar lāzera apstrādāšanas metodēm, meistara ētiskais pienākums ir atteikties veikt mikropigmentācijas procedūru ar pigmentiem, kuri var saturēt titāna dioksīdu. 

16) Nedēļu pirms procedūras: Izvairīties no sauļošanas solārijā vai uz saules, izvairīties no intensīvām procedūrām (sejas tīrīšana, pīlings, epilācija uz sejas)

 

Absolūta kontrindikācija mikropigmentācijas procedūrai:

1) Alerģija uz pigmentu, ādas zonas strukturālās izmaiņas (jaunveidojumi, keloidu rētas, kārpas, melanomas, impetigo, psoriāze, hloāzma, nevus un ādas vēzis.

Laicīgas kontrindikācijas:

1) Menstruācija, herpes simpleks vai zoster, konjuktivits, immunitātes nestabilitāte, grūtniecība, estētiskās infiltrācijas, plastiskas operācijas, lokāla infekcija, nestabilizētas rētas, ādas bojājumi mikropigmentācijas zonā (lokālais dermatīts, hematomas, saules apdegumi). Cilvēkiem, kuri ir herpes vīrusa nēsātāji un kuriem tiek veikta mikropigmentācija lūpu zonā, var tikt izprovocēta šī vīrusa aktivizēšanās. Šī iemesla dēļ rekomendējam pēc konsultācijas ar ārstu lietot atbilstošu preparātu tūlīt pēc procedūras veikšanas un vēl 4 dienas pēc tās.

Pēc ārsta atļaujas saņemšanas:

1) Diabets, hemofilija, sirds un asinsvadu slīmības, epilepsija, vēzis, citas pataloģiskas slīmības

Apskatiet dažus mūsu studentu un meistaru darbus:
 

2) KOSMĒTISKAIS MĀCĪBU SALONS

 Lāčplēša ielā 35, 1.stāvā, Rīgā

 
Maksa - 5 EUR
par kosmētiskām procedūrām modelēm: 

1) Klasiskā sejas masāža, Paraorbitāla masāža; SPA Time out masāža (Ekspress masāža);
2) Ādas tīrīšana, pielietojot dažādas metodes un tehnikas:
 * ķīmiskais pīlings -saudzīgs profesionāls AHA pīlings,
 * manuālā tīrīšana
 * mehāniskais pīlings
 * ultraskaņas pīlings
  * citi pīlingu veidi
- Maskas atbilstoši Jūsu ādas tipam (krēmveida, plastificējošās, u.c.);
- Uzacu formas korekcija, uzacu un skropstu ķīmiskā krāsošana;
- Darsanvalizācija;
- Kriomasāža - jāpiesakās iepriekš (ideāli piemērota problēmādas kopšanai)
- Vaksācijas pakalpojumiem (klasiskā un bikini)

- Skropstu pieaudzēšanai 

- Uzacu korekcija
- Mezoterapijas procedūras
- Mikonīdlinga procedūras

 

Kosmetoloģijas estētiskās procedūras:

1. Filleru injekcijas (Allergan ražotāja Juvederm preparāti) - 25 EUR par procedūru.


 

 

 3) MĀCĪBU FRIZĒTAVA

A.Čaka 24, 1.stāvā, Rīgā un A.Čaka 32, 2.stāvā, Rīgā

  Par frizieru pakalpojumiem maksa - 4 EUR

Lūdzam laicīgi pierakstīties pa tālruni (67288082, 29724355) vai pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

• mazgāt, griezt,krāsot ar Jūsu krāsu, veidot frizūras, taisnot ar fēnu - maksa 4 EUR,
• krāsot ar mūsu krāsu pusgariem matiem - maksa (apmēram)  8-10 EUR

Mācību frizētavā Jūs varat par saprātīgām cenām iegūt:

• jaunu matu griezumu,
• vakara frizūru,
• nokrāsot, izbalināt,iztaisnot un ieveidot matus,
• ilgviļņus
• sieviešu matu griezumu,
• vīriešu matu griezumu,
• bērnu matu griezumu,
• keratīna matu taisnošana 35 EUR  (ja mati līdz lāpstiņām)

MĀCĪBU FRIZĒTAVA –
MATERIĀLU IZCENOJUMI:
• Color Off – 1 paka  1 procedūrai - 11 EUR
• Sastāvs ilgviļņiem – 50 gr. – 5 EUR
• Krāsa, 1 paka – 9 EUR
• Supra – 20 gr – 1 karote – 3 EUR– cena kopā ar foliju.
• Matu griešana, veidošana –4 EUR (par darbu);
• Vakara frizūra – 4.50 EUR (par darbu);
• „Pielabošana” (uz sausiem matiem) – 1.50 EUR 
• Ūdeņraža pārskābe (3%,9%,12%)- 100 gr. – 1.00 EUR

BEZFORMALDEHĪDA TAISNOŠANAS PROCEDŪRAI MAKSA - tikai 35 EUR. NATURA KERATIN - JAUNĀKĀS PAAUDZES KERATĪNA TEHNOLOĢIJAS!!

 

4) MANIKĪRA UN PEDIKĪRA MĀCĪBU KABINETS

A.Čaka 32, 2.stāvā, Rīgā

Aicinām modeles manikīra/pedikīra procedūrām:
- klasiskais manikīrs
- klasiskais pedikīrs
- gēllaku pārklāšana
- gēla nagi
- uzacu un skropstu krāsošana

Maksa par mācību pakalpojumu:

2,- EUR par klasisko manikīru un pedikīru.
2,- EUR gēla nagu pieaudzēšana