Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Frizieri

 Akreditēts profesionālais mācību kurss "Frizieru pakalpojumi. Kvalifikācija "Frizieris".

 Apmācība tiek īstenota sadarbībā ar Cadus (Londa) Professional.  

 Licences numurs - P 6645.  

Piešķiram kvalifikāciju "Frizieris" (2.kvalifikācijas līmenis) un izsniedzam valsts diplomu, kā arī starptautisku sertifikātu latviešu un angļu valodās, kas pavērs Jums darba iespējas arī ārpus Latvijas.

Esam sadarbības partneri WELLA un Cadus (Londa) Professional Latvijā. Strādājam ar augstas klases profesionālo vācu ražotāju kosmētiku - Wella, Cadus (Londa), kura ir plaši izplatīta gan Latvijā, gan arī citās Eiropas valstīs, kas palīdzēs Jūsu turpmākajai profesionālai darbībai.

Programmā:
- Sanitārija, higiēna;
- Materiālmācība;
- Sieviešu matu griezumu tehnoloģijas;
- Vīriešu matu griezumu tehnoloģijas, vīriešu zāles īpatnības;
- Vienkāršie un sarežģītie matu krāsojumi (ar vienu un vairākām krāsām);
- COLOR OFF;
- Sieviešu frizūru modelēšana;
- Modes tendences friziermākslā;
- Dažāda stila vakara frizūras;
- Ilgviļņu tehnoloģijas, ķīmiskā matu taisnošana;
- Matu kopšana ar profesionāliem līdzekļiem.

+ mācību kursā papildus ietilpst seojoši semināri:

- Koloristika un krāsu dizains;
- Matu pieaudzēšana (visi veidi) + Jauninājums: pieaudzēšana uz mikroriņķiem;
- Āfrikāņu bizīšu pīšana;
- Mākslinieciskā bizīšu pīšana;
- Keratīna matu taisnošana un citi keratīna pakalpojumi;
- Meikapa pamati: dienas + vakara meikapa tehnoloģijas; tēla veidošana.

Pēc kursa beigšanas, Jūs saņemsiet sertifikātu par kosmētikas zīmolu izmantošanas apguvi.

Papildu praktiskie semināri: 

 Uz mācību beigām, mēs piedāvājam iziet kvalifikācijas celšanas seminārus:
1) "Kreatīva pieeja krāsošanas metodēm ar LONDA PROFESSIONAL" - praktiskais seminārs: kā izvairīties no šabloniem un rutīnas matu krasošanas shēmās un metodēs un izveidot mūsdienīgu un radošu tēlu;
2) "Pieprasītākie salona griezumi ar individuālu pieeju klientam ar LONDA PROFESSIONAL" - sešas klasiskas griezumu pamatformas, no kurām izveidosim modernus griezumus (4 modeļi katram studentam);
3) Keratīna tehnoloģiju seminārs, kura laikā Jūs iemacīsieties veikt keratīna taisnošanas procedūru;
4) Matu pieaudzēšanas un āfrikāņu bizīšu pīšanas praktiskais seminārs.

Ja esi talantīgs, enerģisks cilvēks un vēlies sasniegt augstāko profesionālo līmeni savā darbībā, aicinām Tevi piedalīties WELLA un LONDA PROFESSIONAL profesionālajos frizieru konkursos - "Jaunais Talants un Krāsas Vīzija"! Tevi, kā konkursa dalībnieku, vadīs mūsu meistare un pedagogs ar vairāku gadu stāžu, ar pieredzi dalībā Latvijas un starptautiskos frizieru un stilistu konkursos.


Jau 15 gadus Rīgas Starptautiskais mācību centrs piedāvā Frizieru kursus.  Mūsu mācību centram ir sava Mācību Frizētava, kur klienti par nelielu samaksu var nogriezt, nokrāsot un ieveidot matus.

Piedāvājam daudz praktisko nodarbību, kuras sāksies jau 6.-7. mācību stundā!

Jauna uzņemšana:  

20170425_123136

1) Sestdienu grupa (10 mēneši)
02.06.2018
10:00-18:00

2) Vakaru grupa (inensīvā) (~7 mēneši)
12.06.2018
otrdienās, trešdienās, ceturtdienās
18:00-21:00

3) Piektdienu grupa (10 mēneši)
01.06.2018
09:00-17:00

4) Superintensīvā grupa (3,5 mēneši)
29.05.2018
10:00-18:00
otrdienās, ceturtdienās, piektdienās

Programmas maksa: 110 EUR x 10 maksājumi (1100 EUR)

UZMANĪBU! Apmaksājot programmu uzreiz, atlaide 80 EUR. Programmas maksa ar atlaidi 1020 EUR


Mācies un saņem dāvanu Eur 250,- vērtībā sava biznesa uzsākšanai! (sk.zemāk)

Mācību programmas laikā Jums tiks nodrošinātas teorētiskā un  praktiskā apmācība skolā.  Kvalifikācijas programmas noteikumi paredz, ka izglītojamajam ir jāiziet prakse salonā. Nepieciešamības gadījumā mēs palīdzam ar prakses vietu, jo skolai ir vairāki saloni - sadarbības partneri, kuri labprāt pieņem mūsu studentus praksei un/vai darbam.

ll_325188RiS skola piedāvā labākajiem studentiem DĀVANU  Eur 250,- vērtībā  savas profesionālas darbības uzsākšanai.  Sadarbībā ar E-BEAUTY.LV  DĀVINĀM Jums personisku vietni  portālā E-BEAUTY.LV  !! Šī ir lieliska DĀVANA meistariem-iesācējiem, lai efektīvi attīstītu Jūsu biznesu internetā vienā no populārākajiem portāliem skaistumkopšanas jomā.  Šī dāvana tiek pasniegta labākajiem studentiem pēc diploma saņemšanas.

 

Uzmanību!

Sakarā ar to, ka šis mācību kurss ir valsts akreditēts, pēc mācībām mūsu skolas telpās un mūsu mācību frizētavā, Jūs gaida 1 mēneša gara kvalifikācijas prakse jebkurā skaistumkopšanas salonā vai frizētavā. Lūdzam vērsties pie administrācijas, ja vēlaties, lai mēs Jums palīdzam atrast prakses vietu.

 

Šis kurss ir paredzēts cilvēkiem, kuri vēlas ne tikai apgūt pamata profesiju Friziera specialitātē, bet papildus iemācīties arī modernākās matu kopšanas tehnoloģijas: matu pieaudzēšanu, keratīna pakalpojumu veikšanu, apgūt inovatīvo matu griezumu, - viss, kas parasti tiek piedāvāts par papildu samaksu, pie mums ir iekļauts mācību kursā un palīdzēs Jums kļūt par pieprasītu meistaru darba tirgū.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Piedāvājam iespēju mācīties arī individuāli.

Nodarbības notiek 4 pilnas darba dienas no 9.00-17.00 (pirmd., otrd., trešd., ceturtd.) ar pusdienu pārtraukumu.

Pēc noslēguma pārbaudījuma, mēs izsniedzam starptautiski atzītu diplomu, kā arī sertifikātu latviešu un/vai angļu valodās, lai Jūs varētu strādāt gan Latvijā, gan ārvalstīs. Mācību kursa garumā garantējam 90% prakses.
Kursa ilgums - 1 mēnesis
Intensīvā mācību kursa maksa- EUR 1390,-

-----------------------------------------------------------------------

Mūsu pedagogi:

     Dace Lešinska - Frizieru mākslas pedagogs. Speciālizējas uz vīriešu matu griezumiem un uz vīriešu zāles darba tehnoloģijām. 2005.g. ir saņēmusi RTU profesionālās augstākās  izglītības diplomu par pedagoga kvalifikāciju. 1991.g.ir saņēmusi profesionālās izglītīas diplomu "Plaša profila friziera" specialitātē. 1996.g. ir pilnveidojusi savas zināšanas un prasmes un saņemusi Latvijas Amatniecīas Kameras diplomu ar piešķirtu friziera zeļļa amatu. 2005.g.bija pilnveidojusi savas zināšanas un prasmes un saņēma profesionālās pilnveides izglītības apliecību programmā "Jaunākie materiāli un tehnoloģijas friziera amatā". 2008.g.ir piedalījusies Dzintreks Creative Vision kvalifikācijas celšanas kursos. 2009.g.ir apmeklējusi vairākus "Cutrin" un "ESTEL" kvalifikācijas celšanas seminārus. 2010.g.ir apmeklējusi vairākus seminārus, kas saistīti ar koloristiku un krāsu mācību. 2011.g.ir piedalījusies Goldwell kvalifikācijas celšanas semināros un Barbershop darbu tehnoloģijās. 2015.g.ir attīstījusi savas profesionālās prasmes Expo Beauty Hairstyle Academijā programmā "Progresīvas un klasiskas vīriešu matu griezumu tehnikas. Hairtattoo" un "Dāmu frizūras uz gariem un pusgariem matiem". 2016.g.turpināja pilnveidot savas zināšanas un prasmes matu krāsošanas tehnikās, piedaloties Wella studijas semināros. 2017.g.ir apguvusi "Mūsdienīgu matu krāsošanas pielietojums salonā, izmantojot balayage, sombre, shatush, deep dye tehnikas" un citas modernas krāsošanas un matu griezumu tehnikas. 2018.g.ir apguvusi kvalifikācijas celšanas programmu "Aktuālo vīriešu matu griezumu un krāsošanas tehnikas 2018.g."

Jeļena Suhacka - RiS skolas Pivot Point pārstāvis. Vada kvalifikācijas celšanas programmas un profesionālus seminārus no Pivot Point akadēmijas. Jūsu kurators dalībai profesionālajos konkursos, kura sagatavos Jūs atbilstoši nolikumam visiem konkursa etapiem. Jeļena ir diplomēts meistars "Frizieris-modelētājs". Profesionālais darba stāžs- vairāk nekā 20 gadi. Viņa ir mācījusies modernas sieviešu un vīriešu matu griešanas tehnikas Dolores akadēmijā, pastāvīgi pilnveido savas zināšanas un prasmes dažādos semināros un meistarklasēs, Vācijā padziļināti studējusi frizieru koloristikas un kolorēšanas tehnikas. Londa konkursu laureāte. 


 

Piedāvājam iegādāties komplektus Jūsu profesionālajai darbībai:
Frizieru piederumu komplekts - EUR 225,- 

1 Frizieru šķēres - C-CUT Ultorn (izmērs 5.5)
ar ieliktņiem pirkstu komfortam labajai vai kreisajai rokai
2
Filieršķēres - C-Cut Ultron (izmērs 5.5)
ar ieliktņiem pirkstu komfortam labajai vai kreisajai rokai
3  Ķemme matu griezumiem
4

Ķemme matu griezumiem ar metālisko kātiņu
5
Ķemme matu griezumiem
6
Ķemme matu griezumiem
7 Ķemme matu griezumiem
8 Ķemme matu griezumiem
9 Ķemme matu griezumiem
10
Apaļo brašingu komplekts (4 brašingi dažādos diametros)
11
Tuneļķemme
12
Matu klipšu komplekts (6 gab.)
13
Matu klipšu komplekts (12 gab.)
14
Klasiskā otiņa ar dabīgiem sariem
15
Pulverizators

 

16

 

Meistara peņuārs ar apmetni zeltīti brūnā krāsā

17
Melni lateksa cimdi meistaram
18

Manekena galva ar cilvēka dabīgajiem matiem, 40 cm

19

 

Dezinfekcijas līdzeklis uz spirta bāzes (63%)

Izmantojiet iespēju saņemt Jūsu izglītības starptautisku sertifikāciju un apliecināt to ar ITEC diplomu.

Aicinām piedalīties starptautiskās sertifikācijas eksāmenā Jūsu izvēlētajā valodā.

Pēc sekmīgas eksāmena nokārtošanas Jūs saņemat atsevišķu ITEC sertifikātu, kuru atzīst darba devēji, SPA centri, skaistumkopšanas saloni vairāk kā 40 valstīs. Šī sertifikācija  ir īpaši aktuāla tiem studentiem, kuri vēlas savu turpmāku profesionālo darbību redzēt Eiropas valstīs, ASV, Austrālijā vai citās valstīs, vai kruīza kuģos.

RiS mācību centrs ir sertificēts ITEC starptautiskajā koledžu asociācijā SPA un skaistumkopšanas jomā. Tāpēc mēs esam tiesīgi izsniegt starptautiskos diplomus gan no mūsu skolas, gan piedāvāt studentiem iziet atsevišķu starptautisku ITEC sertifikāciju, lai saņemtu īpašu ITEC diplomu vienā no kvalifikācijām:

- HOLISTIC MASSAGE (Pilna ķermeņa klasiskā masāža)
- BEAUTY SPECIALIST (Kosmētiķis - bez medicīniskās izglītības)
- WAXING
- MAKE UP
- MANICURE
- HAIRDRESSING (frizieru pakalpojumi)

2017.gada 25.martā 18 mūsu skola studenti saņēma starptautisko kvalifikāciju.

Nākamais sertifikācijas eksāmena datums - 2017.gada 31.jūlijs.

Sertifikācijas maksa - 290 Eur
UZMANĪBU! Mūsu studentiem maksa - 190 Eur.

Ja vēlaties piedalīties sertifikācijā - lūdzam griezties pie administrācijas un rakstīt iesniegumu par dalību. RiS skola sniedz informatīvo atbalstu par eksāmena norisi un prasībām, kā arī sniedz konsultācijas, lai sagatavotu Jūs sekmīgi nokārtot eksāmenu.


 Uzmanību!

 Valsts parauga diploma noformēšana maksā EUR 15,-, valsts kvalifikācijas eksāmena kārtošana- EUR 65,-


Mums ir jaunas mācību frizētavas telpas, kurās Jūs uzņemsiet klientus praktiskām nodarbībām. Uzmanību! Adrese - A.Čaka iela 24, 1.stāvs, Rīgā