Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Mezoterapija un Microneedling

Aicinām uz sekojošām profesionālām programmām:

1) Mikroadatu mezoterapijas tehnoloģijas (Microneedling) - cilvēkiem ar vai bez priekšzināšanām
2) Mezoterapijas tehnoloģijas - cilvēkiem ar iepriekšējo medicīnosko izglītību vai ar KOSMĒTIĶA kvalifikāciju
3) Filleru kosmētisko injekciju tehnoloģijas - cilvēkiem ar iepriekšējo medicīnosko izglītību vai ar KOSMĒTIĶA kvalifikāciju
4) Biorevitalizācijas procedūras tehnoloģija - cilvēkiem ar iepriekšējo medicīnosko izglītību vai ar KOSMĒTIĶA kvalifikāciju

Ilze_bolia

Apmācības vada Ilze Āboliņa - Stradiņas universitātes diplomēts ārsts. Specializējas uz sejas kopšanas procedūrām un injekciju tehnoloģijam. Nepārtraukti pilnveido savas zināšanas kosmetoloģiskajā un pedagoģiskajā jomā. Serificēts speciālists darbam ar Aesthetic Dermal RRS produktiem. Regulāri piedalās konferencēs par jaunākām tehnoloģijām kosmetoloģijas nozarē.

 

 

 


1. Mikroadatu mezoterapijas tehnoloģijas (Microneedling)

Šis mācību kurss ir pieejams gan cilvēkiem ar medicīnisko izglītību, gan arī cilvēkiem bez medicīniskās izglītības. Vēlams, lai būtu priekšzināšanas kosmetoloģijā vai mikropigmentācijā.

Nodarbību ilgums: 1 diena (5-6 stundas)
Semināra maksa: EUR 195,-

Komplekta cena mūsu studentiem: EUR 190,- 

Programmā:
- Procedūras indikācijas un kontrindikācijas;
- Sejas anatomijas un fizioloģijas pamati;
- Materiālmācība - informācija par preparātiem;
- Izpildes tehniku teorētiskais apskats - seja, dekolte zona, galva, anticelulīta procedūras;
- Praktiskā daļa - sejas procedūras izpilde;
- Sejas kopšana pēc procedūras.

Šī ir mūsdienīga metode, kura tiek izpildīta ar speciālo aparātu - "mezoterapijas pildspalva" (Mesotherapy pen). Šis aparāts darbojas ar vairākiem uzgaļiem dažādu efektu sasniegšanai. Ar mikrodūrienu palīdzību, kosmetoloģiskie kokteiļi tiek ievadīti epidermas augšējā slānī, kur notiek ādas reģenerācijas procesi. Kosmētiskie kokteiļi satur vielas, kuras ir primāras ādas atjaunošanas procesam - hialurona skābes, kolagēns, elastīns. 

Aicinām uz apmācībām nākt ar savu modeli. Ja Jums nav savas modeles praktiskajai daļai, lūdzam informēt par to administrāciju, lai mēs varētu asistēt Jums šajā jautājumā. 

Procedūras izpildīšanai Jums ir nepieciešams darba komplekts:

1) 1 mikroadatu (mikronīdlinga) aparāts (profesionālā ierīce gan estētiskām procedūrām, gan procedūrām ar medicīniskām indikācijām)
- Jauda - 4000-6000 apgriezieni minūtē
- 12 piegādes kanāli
- Dažādi režīmi ādas stimulācijai
- Mikroadatas 0,25-0,30 mm
- 6 darba ātrumi
- adatu garuma regulēšana
- izmanto vienreiz lietojamos kārtridžus
- Uzlabo ādas absorbējošas spējas līdz 40 reizēm
- Uzlabo ādas vizuālo izskatu pēc akne rētām, samazina tās līdz 50%

2) 1 ampula ar profesionālo preparātu (mitrināšana, biorevitalizācija, Anti age, pret grumbiņām, paaugstina zemu ādas tonusu)

3) 2 profesionālie kārtridži procedūrai

Komplekta bāzes cena - 205,- Eur. Atlaide mūsu studentiem - 15,- Eur

 

2. Mezoterapijas tehnoloģijas

Mācību kurss cilvēkiem ar iepriekšējo medicīnisko izglītību vai ar kvalifikāciju Kosmētiķis. 
Nodarbības notiek individuāli Jums piemērotā laikā pēc iepriekšējās saskaņošanas.

Mezoterapija ir aktīvo komponentu ievadīšana dermā. Aktīvie komponenti var būt kā ārstnieciski, tā arī homeopātiski. Bieži pirms ievadīšanas tos sajauc, radot “kokteili”. Mezoterapeitiskie kokteiļi ir noderīgi kosmetoloģiskajās procedūrās, jo ļauj ievadīt ādā vienlaicīgi zināmu daudzumu vērtīgu, aktīvu ingredientu, kuri tai ir būtiski nepieciešami. Mezoterapijas preparātu sastāvā ir fermenti, vitamīni, bioaktīvie peptīdi, hialuronskābe un augu ekstrakti. Komponenti tiek apvienoti kokteiļos, atkarībā no tās problēmas rakstura, kuras risināšanai paredzēts preparāts.

Kad runa ir par ādas zonu ar pārlieku lieliem taukaudu noslāņojumiem, kur nepieciešams izlīdzināt reljefu un paātrināt vielmaiņu, tiek ievadīts lipolītiķis, t.i. taukus sadedzinošs preparāts. Šī preparāta ievadīšanai par visefektīvāko tiek uzskatīta infiltrācijas tehnika, kad preparāts tiek ievadīts diezgan dziļi zem ādas, bet ķermeņa problemātiskajās zonās (sēžamvieta, gurni, vēders) – arī nosacīti lielā apjomā.Analoģiskas mezoterapijas tehnikas tiek pielietotas, izmantojot preparātus matu nostiprināšanai,  to augšanas uzlabošanas un galvas ādas ārstēšanai (MesoHair).Tādā veidā katrai problēmai, ar kuru pacients saskarās, ir iespējams piemeklēt ne tikai efektīvu mezoterapeitisku kokteili, bet arī mezoterapijas tehniku, kas ļaus ievadāmajam preparātam iedarboties vislabākajā veidā.

Piedāvājam mācību semināru "Mezoterapijas tehnoloģijas". Šis mācību kurss ir ideāli piemērots cilvēkiem, kuri vēlas darboties skaistumkopšanas nozarē ar mūsdienu tehnoloģijām un augstas kvalitātes kosmētiku. 

Nodarbību ilgums 2 dienas:
1.teorētiskā diena - 3 stundas no 10.00 - 13.00
2.praktiskā diena - 5 stundas no 10.00-15.00 (laiks ir atkarīgs no tehniku izpildes ātruma)

Mācību cena - EUR 300,-
Maksa par izmantotiem materiāliem: EUR 35,- (informācija  ir norādīta zemāk)

Programmā:
Higiēnas un sanitārijas normas. LR likumdošanas normu ievērošana. 
Ādas anatomijas un fizioloģijas pamati, ādas īpašības, indikācijas un kontrindikācijas.
Mezoterapijas rašanās vēsture, izmantošana medicīnā un estētiskajā kosmetoloģijā.
Procedūras protokols, blakusparādības un komplikācijas, mezoterapijas organizēšana.
Materiālmācība: izmantojamie materiāli un instrumenti, kosmētiskie līdzekļi, sastāvs, kokleiļu sastādīšanas noteikumi. Dažādu līzekļu īpašības, preparātu sastāvs un to korekta izvēle. Atsāpinošie līdzekļi. Preparātu klasifikācija dažādiem ādas tipiem un darba uzdevumiem: akne, kuperoze, liftinga efekts, anti-aging.
Mezoterapijas procedūru veidi. 
Dažādas preparātu ievadīšanas tehnikas: Virsmas napāžš, dermālas papulas, vidējais napāžš, tuneļu tehnika.
Klienta novērtēšana, anamnēze, korekta preparāta izvēle, atkarībā no darba uzdevuma, darbs ar klientu.  

Praktiskā daļa:  
Tehniku demonstrācija un praktiskā izpilde. 
Sejas, kakla un dekoltē zonas biorevitalizācija
Visas tehnikas tiks izpildītas pedagoga klātbūtnē un tiks nodrošināta pilnīga kontrole Jūsu darbībām.
Praktiskā darba laikā Jūs veiksiet 2 procedūras modelei. Procedūras tiks izpildītas pēc modeles pieprasījuma divās zonās.

Nodarbības laikā tiek izmantota Eiropas pazīstamā ražotāja Skin Tech Pharma Group sertificēta produkcija -  dažādu funkcionālo iedarbību preparāti (tā saucamie kokteiļi):

RRS® HA INJECTABLE HA (6 mg/ml) + Biorevitalizācijas komplekss (4.62 mg/ml):
- Dermā uzsūkties spējīgs implants (pusfillers). Īpaši rekomendējams nobriedušai, devitalizētai ādai un personām, kuri pakļauti stresam un/vai uzturas piesārņotā vidē.
- Sejai un Ķermenim.
- Bez vecuma ierobežojuma.

RRS® HA TENSOR LIFT HA (6 mg/ml) + Biorevitalizācijas komplekss (9.62 mg/ml):
- Dabīgam ādas liftingam. Īpaši indicēts virspusējo krunciņu piepildīšanai un dermas biorevitalizācijai, anti-age iedarbībai un momentānai ādas tonusa paaugstināšanai.
- Sejai un Ķermenim.
- Rekomendē 35-55 g.v.

RRS® HA SKIN RELAX with BoNtA 568® HA (1 mg/ml) + Biorevitalizācijas komplekss (0.3 mg/ml):
- Alternatīva Botulīna toksīnam, nobriedušai ādai. Grumbu piepildīšanai, ādas un mīmikas muskuļu relaksācijai mīmikas un dekoltē zonās. Lokāli samazina sviedru dziedzeru darbību.
- Prolongē Botulīna toksīna darbības laiku.
- Sejai un Ķermenim.
- Bez vecuma ierobežojuma.

+ Vienreizlietojamie materiāli:  dažādā izmēra adatas (G32-33), šļirces (5 ml), vates diski, vates kociņi, anastēzija, dezinfekcijas līdzeklis. 

HA - biotehnoloģiski iegūta Hialuronskābe (nav dzīvnieku izcelsmes)

Šie mezoterapijas preparāti pēc iedarbības ir daudz efektīvāki, nekā monoiedarbības preparāti un ir plaši izplatīti daudzos salonos un skaistumkopšanas klīnikās. Uzskatām, ka uzreiz jāmācās strādāt ar augstākās klases un kvalitātes kosmētiku.

 

3. Filleru kosmētisko injekciju tehnoloģijas

Aicinām cilvēkus ar iepriekšējo medicīnisko izglītību profesionālajā praktiskajā seminārā "Filleru kosmētisko injekciju tehnoloģijas". Šī programma ļaus Jums darboties kosmetoloģijas nozarē, izmantojot pēdējas kosmētiskās tehnoloģijas.

Aicinām nākt ar savām modelēm. Mācību dienas tiek saskaņotas ar Jums individuālā kārtībā.

Semināra ilgums: 2 dienas 

Programma:
- Sanitārija un higiēna
- Materiālmācība
- Anatomijas un fizioloģijas pamati procedūru veikšanas griezumā
- Indikācijas un kontrindikācijas
- Mutes rievu korekcija
- Lūpu apjoma korekcija
- Lūpu kaktiņu pacelšana
- Ādas kvalitātes uzlabošana
- Pieres rievu korekcija
- Tehniku shēmas

1. diena - teorija  3 stundas
2. diena 
- teorija un prakse 5-6 stundas
- Turpinājums: Tehniku shēmas
- Darbs ar modeli

Jūs darbojaties ar JUVEDERM (ASV) - premium klases produkts kosmetoloģijas tirgū. Viens no populārākajiem produktiem Latvijas tirgū. Juvederm  preparāti, vērsti katrs uz savu noteikto zonu.Tas ir uz hialurnskābes bāzes veidots injekciju gēls.

Maksa: 390,- EUR 
Maksa par materiāliem: 55,- EUR

 

Procedūrām ar Jūsu modeli Jūs izmantosiet sertificētu preparātu procedūras atbilstošajai zonai. Ir aizliegts procedūrās izmantot Jūsu preparātu.

 

4. Biorevitalizācijas procedūras tehnoloģija

Aicinām cilvēkus ar iepriekšējo medicīnisko izglītību profesionālajā praktiskajā seminārā "Biorevitalizācijas procedūras tehnoloģija". Šī programma ļaus Jums darboties kosmetoloģijas nozarē, izmantojot pēdējas kosmētiskās tehnoloģijas.

Biorevitalizācija ir metode, kas ļauj aizpildīt hialuronskābes trūkumu un iedarbināt ādas atjaunināšanas un atjaunošanas procesus. Galvenā biorevitalizācijas un mezoterapijas atšķirība ir tā, ka galvenais biorevitalizācijas komponents ir hialuronskābe, savukārt pielietojot mezoterapiju, hialuronskābe tiek izmantota pavisam nelielās devās un tās akcents tiek likts uz aminoskābēm, vitamīniem, minerālvielām un citiem ārstnieciskiem un homeopātiskiem preparātiem.

Aicinām nākt ar savām modelēm.

Semināra ilgums: 2 dienas (6 stundas)

Maksa: 350,- EUR
Maksa par materiāliem: 45,- EUR

Programma:
- Sanitārija un higiēna
- Materiālmācība
- Anatomijas un fizioloģijas pamati procedūru veikšanas griezumā
- Indikācijas un kontrindikācijas
- Tehniku shēmas

1. diena - teorija  3 stundas
2. diena
- prakse 3 stundas
- Turpinājums: Tehniku shēmas
- Darbs ar modeli

Nodarbības laikā tiek izmantoti premium klases produkti kosmetoloģijas tirgū. Viens no populārākajiem produktiem Latvijas tirgū. Juvederm preparāti, vērsti katrs uz savu noteikto zonu.

Pēc mācību kursa apgūšanas, izsniedzam starptautiski atzītu sertifikātu latviešu un angļu valodās, ar kuru varēsiet strādāt gan Latvijā, gan ārvalstīs.