Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Klasiskā masāža

 Ja Jūs gribat ātri un efektīvi apgūt klasiskās masāžas paņēmienus un praktiski apgūt pamata un blakus paņēmienus un tehnikas, mācēt manuāli uzlabot muskuļu tonusu - tad  tieši Jums ir piemērota  intensīvā pieaugušo neformālās izglītības programma  "Klasiskā masāža"

Jūs apmācīs Rīgā viens no pieprasītākajiem masāžas pasniedzējiem
- Aleksandrs Gribovs - diplomēts masieris-fizioterapetis.
 

Programmā:

* Anatomijas un fizioloģijas pamati
1) Higiēnas pamati

2) Masāžas pamata un palīgpaņēmienu atstrāde: glaudīšanas , berzēšanas, mīcīšanas un vibrācijas tehnikas un to fizioloģiskā iedarbība uz cilvēka ķermeni, pamata un papildus paņēmienu atstrāde, un citas klasiskās masāžas tehnikas.
3) Praktiskā masāža ar atsevišķām ķermeņa daļām un problēmatiskām zonām.
4) Ieskats aromaterapijā.
5) Teorētiskais ieskats limfu drenāžā.
6) Ieskats cilvēka ķermeņa refleksogēno punktu mācībā.

90% prakses.

MAKSA: 148,- EUR

Izglītības izdevumu atmaksas iespējas:
Vēršam uzmanību, ka Rīgas Starptautiskais mācību centrs ir akreditētā izglītības iestāde: saņemot Čeku par akreditētās profesionālās izglītības programmas apmeklēšanu, Jūs varat deklarēt šos izdevumus Jūsu (Jūsu tuvinieku) gada ienākumu deklarācijā un pretendēt uz izdevumu atmaksu.

Apmāca sertificēts masieris, fizioterapeits.
Pēc kursa veiksmīgas apguves izsniedzam starptautisku ыукешашлег  latviešu un angļu valodās par mācību programmas apguvi. 

Programmas ilgums - 10 nodarbības (1 nodarbība - 5 ak.stundas, 1 dubultā nodarbība - 10 ak.st.) 

Reģistrējieties uz jaunām grupām laicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!!

Uzņemšana:

1) Dienas grupa (5 ned.)
28.08.2018.
otrdienās, piektdienās
10:00 - 13:00

2) Vakara intensīvā grupa (3,5 ned)
05.09.2018.
18:00-21:00
pirmdien, trešdien, piektdien

3) Intensīvā dienas grupa (2,5 ned)
05.09.2018.
pirmdienās, trešdienās
10:00-16:00

4) Sestdienas grupa (5 ned.)
08.09.2018.
10:00-16:00 

Izmantojiet iespēju saņemt Jūsu izglītības starptautisku sertifikāciju un apliecināt to ar ITEC diplomu.

Aicinām piedalīties starptautiskās sertifikācijas eksāmenā Jūsu izvēlētajā valodā.

Pēc sekmīgas eksāmena nokārtošanas Jūs saņemat atsevišķu ITEC sertifikātu, kuru atzīst darba devēji, SPA centri, skaistumkopšanas saloni vairāk kā 40 valstīs. Šī sertifikācija  ir īpaši aktuāla tiem studentiem, kuri vēlas savu turpmāku profesionālo darbību redzēt Eiropas valstīs, ASV, Austrālijā vai citās valstīs, vai kruīza kuģos.

RiS mācību centrs ir sertificēts ITEC starptautiskajā koledžu asociācijā SPA un skaistumkopšanas jomā. Tāpēc mēs esam tiesīgi izsniegt starptautiskos diplomus gan no mūsu skolas, gan piedāvāt studentiem iziet atsevišķu starptautisku ITEC sertifikāciju, lai saņemtu īpašu ITEC diplomu vienā no kvalifikācijām:

- HOLISTIC MASSAGE (Pilna ķermeņa klasiskā masāža)
- BEAUTY SPECIALIST (Kosmētiķis - bez medicīniskās izglītības)
- WAXING
- MAKE UP
- MANICURE

Nākamā sertifikācijas eksāmena datums 03.02.2018 - prakse, 04.02.2018 - teorija

Sertifikācijas maksa - 290 Eur

UZMANĪBU! Mūsu studentiem maksa - 190 Eur.

Ja vēlaties piedalīties ITEC sertifikācijā - lūdzam griezties pie administrācijas un rakstīt iesniegumu par dalību. RiS skola sniedz informatīvo atbalstu par eksāmena norisi un prasībām, kā arī sniedz konsultācijas, lai sagatavotu Jūs sekmīgi nokārtot eksāmenu.  

UZMANĪBU! Apmācībām ir nepieciešama sanitārā grāmatiņa, kuru var nokārtot pie sava ģimenes ārsta.

Laipni lūdzam pievienoties mūsu draudzīgajam kolektīvam!!

Adrese: A.Čaka iela 32, 2.stāvs Rīgā (5-7 minūtes no centrālstacijas)

Aleksandrs Gribovs - Mūsu mācību centrā audzēkņu ļoti iemīļots un pieprasīts pedagogs. A.Gribovs nepārtraukti uztur savas zināšanas, apmeklējot dažādus kvalifikācijas celšanas seminārus, piemēram, "Taizemes pēdu masāža", Starptautiskā SPA konferencē Baltijā apmeklējis semināru "Endogēnas un eksogēnas organisma detoksikācijas metodes", Tradicionālā Taizemes masāža, "Training course in Cupping massge" u.c.
2008. gadā apguvis izglītības programmu "Ķermeņa kopšanas SPA estētika".
2009. gadā ieguvis Izglītības zinātņu bakalaura akadēmisko grādu sportā. 2011. gadā ieguvis izglītības un sporta darba speciālista, sporta skolotāja, fizioterapeita kvalifikāciju.
2016. gadā iegūva P.Strādiņa medicīnas koledžā ārstniecības personas sertifikātu un tām ir tiesības praktizēt, kā masierim.
A. Gribovs strādā Sporta akadēmijā, Rīgas Starptautiskaijā mācību centrā par pedagogu, kā arī veic patstāvīgu masiera darbību savā praksē.

Antoņina Volkova - Pasniedzēja ar lielu darba stāžu. Apguvusi dažādas segmentārās masāžas, Kinesio taping metodi, ūdensdziedniecību, kā arī punktu masāžu.
2012. gadā LU P.Stradiņa medicīnas koledžā apguvusi Fizikālo medicīnu un rehabilitāciju. 2013. gadā ieguvusi profesionālo bakalaura grādu veselības aprūpē un saņēmusi bērnu aprūpes māsas kvalifikāciju. 2015. gadā saņēmusi izglītības zinātņu maģistra grādu pedagoģijā.
2017. gadā saņēmusi ITEC sertifikātu "Diploma in Holistic Massage".
A. Volkova nepārtraukti izglītojas un apmeklē kvalifikācijas celšanas seminārus, lai arī turpmāk priecētu savus izglītojamos ar jaunām zināšanām.