Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Ķermeņa estētiskās kopšanas tehnoloģijas

Akreditēta programma "Ķermeņa estētiskās kopšanas tehnoloģijas". Izglītības kvalitātes valsts dienesta izsniegta licence P-6377. Akreditācijas lapa AI-5967. 

Šis mācību kurss palīdzēs Jums gan apgūt masāžas tehnikas un paņēmienus, kā arī padziļināti specializēties dažādos masāžu veidos un SPA tehnikās. Pēc šīs akreditētās programmas apguves Jūs varēsiet saņemt LR profesionālās pilnveides izglītības apliecību. Pēc šīs programmas apguves un izglītības dokumentu saņemšanas Jums ir iespēja pretendēt uz ITEC eksāmenu programmā "Holistic Massage", lai saņemtu ITEC starptautiskus sertifikātus programmā "Holistic Massage"

PROGRAMMAS ILGUMS: 40 nodarbības, 5 mēneši

MAKSA: 129,- EUR x 5 maksājumi
 Uzmanību!! Veicot samaksu uzreiz par visu kursu, piedāvājam  atlaidi 50,- EUR !!

Izglītības izdevumu atmaksas iespējas:
Vēršam uzmanību, ka Rīgas Starptautiskais mācību centrs ir akreditētā izglītības iestāde: saņemot Čeku par akreditētās profesionālās izglītības programmas apmeklēšanu, Jūs varat deklarēt šos izdevumus Jūsu (Jūsu tuvinieku) gada ienākumu deklarācijā un pretendēt uz izdevumu atmaksu.

1.pakāpe: MASĀŽAS pamatprogramma - 10 nodarbības - Par 1.pakāpes apguvi izsniedzam sertifikātu latviešu un angļu valodās.

2.pakāpe -  SPA tehniku un dažādu masāžu veidu profesionālā programma "ĶERMEŅA ESTĒTISKĀ KOPŠANA" - pēc pilnas programmas apguves izsniedzam valsts apliecību par profesionālās pilnveides izglītības apgūšanu. Pēc pilnas programmas apgūšanas Jums ir iespēja pieteikties ITEC sertifikācijas eksāmenam programmā "Holistic Massage". ITEC diploms tiek starptautiski atzīts vairāk kā 33 valstīs.


 

 

 

3.pakāpe - "Holistic Massage" ( DIPLOMA 3rd level in Holistic massage)

UZŅEMŠANA: 

1) Dienas grupa (5 mēneši)
28.08.2018.

otrdienās, piektdienās
10:00 - 13:00 

2) Vakara intensīvā grupa (3,5 mēneši)  
05.09.2018.
18:00-21:00
pirmdien, trešdien, piektdien

3) Intensīvā dienas grupa (2,5 mēneši)
05.09.2018.
pirmdienās, trešdienās
10:00-16:00

4) Sestdienas grupa (5 mēneši)
08.09.2018.
10:00-16:00

Programmā: 
1) Sanitārijas un higiēnas pamati procedūru veikšanai
2) Anatomijas un fizioloģijas pamati
3) Masāžas un SPA procedūru  indikācijas un kontrindikacijas

4) Ķermeņa refleksogēno punktu mācība
5) M
asāžas pamata un blakus paņēmieni - roku tehniku atstrāde, padziļināta prakse uz dažādām muskuļu grupām. Tehniku atstrāde uz visām ķermeņa daļām;
6) Dažādu masāžu veidu dziļā praktiskā atstrāde: "EKSPRESS", jeb "Spa Time Out masāža", "Anticelulīta masāža", "Limfu Drenāža",
FITNESA masāža;
7) Individuālās SPA tehnikas izstrāde
8) Masiera ergonomika
9) Aromaterapijas mācību kurss
10) Ieskats Post-izometriskajā relaksācijā (PIR),  Klienta stājas  novērtēšanas principi;
11) Karsto akmeņu masāža
 
12) SPA ietīšanas procedūras: Šokolādes un medus ietīšanas un masāžas, 
13) Dūņu ietīšanas procedūras 

Uzmanību!! Programmā ietilpst -
* Taizemes masāžās pamati - jēdziens, pielietošanas mērķi, īpatnības

  Jūs kopā ar pedagogu praktiski izpildīsiet procedūras uz citiem, kā arī izbaudīsiet uz sevis!

Jūs saņemsiet skolas sertifikātus latviešu un angļu valodās par dažādu masāžu veidu apguvi:
1) Klasisakā masāža
2) Limfu drenāžas masāža
3) Karsto akmeņu masāža
4) Šokolādes un medus masāža un ietīšanas procedūras
5) Anticelulīta masāža
6) Fitnesa masāža
7) Ekspress masāžas (SPA Time Out) apguvi

Izmantojiet iespēju saņemt ITEC starptautiski akreditētu diplomu (Diploma in Holistic Massage 3rd level):

ITEC starptautiska sertifikācija ļauj oficiāli strādāt vairāk nekā 40 pasaules valstīs: 
- uz kruīza kuģiem
- skaistumkopšanas salonos
- SPA centros

Eksāmens notiek Jūsu izvēlētajā valodā.

Pēc sekmīgas eksāmena nokārtošanas Jūs saņemat atsevišķu ITEC sertifikātu, kuru atzīst darba devēji, SPA centri, skaistumkopšanas saloni vairāk kā 40 valstīs. Šī sertifikācija  ir īpaši aktuāla tiem studentiem, kuri vēlas savu turpmāku profesionālo darbību redzēt Eiropas valstīs, ASV, Austrālijā vai citās valstīs, vai kruīza kuģos.

RiS mācību centrs ir sertificēts ITEC starptautiskajā koledžu asociācijā SPA un skaistumkopšanas jomā. Tāpēc mēs esam tiesīgi izsniegt starptautiskos diplomus gan no mūsu skolas, gan piedāvāt studentiem iziet atsevišķu starptautisku ITEC sertifikāciju, lai saņemtu īpašu ITEC diplomu vienā no kvalifikācijām:

- HOLISTIC MASSAGE (Pilna ķermeņa klasiskā masāža)
- BEAUTY SPECIALIST (Kosmētiķis - bez medicīniskās izglītības)
- WAXING
- MAKE UP
- MANICURE

 

Par nākamo sertifikācijas datumu lūdzam intersēties pie administrācijas.

Eksāmens notiek 2 reizes gadā - vasaras un ziemas sezonā. Ja vēlaties piedalīties sertifikācijā - lūdzam griezties pie administrācijas un rakstīt iesniegumu par dalību. RiS skola sniedz informatīvo atbalstu par eksāmena norisi un prasībām, kā arī sniedz konsultācijas, lai sagatavotu Jūs sekmīgi nokārtot eksāmenu.

 * Uzmanību! Valsts apliecības noformēšana maksā 15,- EUR
 

* ITEC sertifikācijas noformēšanas maksa: 290,- EUR, Mūsu studentiem 190,- EUR 

 Mūsu pedagogi:   

Aleksandrs Gribovs - skolas izglītojamo un kolēģu ļoti iemīļots un pieprasīts pedagogs. 2009. gadā Latvijas Sporta akadēmijā ir ieguvis Izglītības zinātņu bakalaura akadēmisko grādu sportā. 2011. gadā ieguvis izglītības un sporta darba speciālista, sporta skolotāja, fizioterapeita kvalifikāciju. 2014.gadā specializējās masāžā un piedalījās kvalifikācijas kursos "Neatliekamā palīdzība dzīvības pamatfunkciju uzturēšanai" fizikālas medicīnas un kosmetoloģijas centrā.

2016. gadā ieguva LĀPPOS (Latvijas ārstniecības personu profesionālo organizāciju savienība) ārstniecības personas sertifikātu ar atļauju praktizēt kā masierim. A.Gribovs nepārtraukti uztur savas zināšanas, apmeklējot dažādus kvalifikācijas celšanas seminārus, piemēram, "Taizemes pēdu masāža", Starptautiskā SPA konferencē Baltijā apmeklējis semināru "Endogēnas un eksogēnas organisma detoksikācijas metodes", Tradicionālā Taizemes masāža, "Training course in Cupping massge" u.c.
2008. gadā apguvis izglītības programmu "Ķermeņa kopšanas SPA estētika" SPA Skolā. A. Gribovs strādā Sporta akadēmijā, Rīgas Starptautiskaijā mācību centrā par pedagogu, kā arī veic patstāvīgu masiera darbību savā praksē.


antonina_volkova_foto

Antoņina Volkova - Pedagogs ar milzīgu profesionālo un akadēmisko pieredzi medicīnā.
Tālajā 1984.gadā ir saņēmusi Medicīnas māsas kvalifikāciju Rīgas 5.medicīnas skolā. 1990.gados cēla kvalifikāciju kosmētiskajā masāžā skaistumkopšanas nozarē Maskavā, segmentārajā masāžā mediķiem. Specializējās masāžā medicīnas skolā.
2012. gadā LU P.Stradiņa medicīnas koledžā apguvusi Fizikālo medicīnu un rehabilitāciju. 2013. gadā ieguvusi profesionālo bakalaura grādu veselības aprūpē un saņēmusi bērnu aprūpes māsas kvalifikāciju. 2015. gadā saņēmusi izglītības zinātņu maģistra grādu pedagoģijā.
2015.gadā ir reģistrējusies par ārstniecības personu reģistrā par masieri. 2016. gadā ieguva LĀPPOS (Latvijas ārstniecības personu profesionālo organizāciju savienība) ārstniecības personas sertifikātu ar atļauju praktizēt kā masierim. 2017. gadā saņēmusi ITEC starptautisku sertifikātu "Diploma in Holistic Massage 3rd level".
Antoņina ir apguvusi Kinesio taping metodi, ūdensdziedniecību, kā arī punktu masāžu.  A. Volkova nepārtraukti izglītojas un apmeklē kvalifikācijas celšanas seminārus, lai arī turpmāk priecētu savus izglītojamos ar jaunām zināšanām.

Minimālās prasības iepriekšējāi izglītībai, reģistrācijai mācību programmā: Vidējā izglītība.
Lai reģistrētos mācību programmā, lūdzam uzrādīt personas apliecinošu dokumentu, iepriekšējās izglītības dokumentu. Ir jānoformē medicīnas grāmatiņa (noformēšana notiek pie gimenes ārsta).