Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Mikropigmentācijas tehnoloģijas

Akreditēta programma "Mikropigmentācijas tehnoloģijas"

IKVD Licences nr.P-14634. Akreditācijas lapas nr. AI 10067. Profesionālās pilnveides izglītības programma skaistumkopšanas nozarē, kura ļauj specializēties un pilnveidot savas prasmes mikropigmentācijas jomā. Pēc programmmas apgūšanas, Jūs saņemsiet valsts profesionālās pilnveides izglītības apliecību ar visu priekšmetu sekmju izrakstu. Šī programma ļaus apgūt visas klasiskāš tehnoloģijas mikropigmentācijas jomā dažādām sejas daļām.

BONUSS! Mācies un saņem dāvanā digitālo mikropigmentācijas aparātu EUR 350,- vērtībā un papildu apliecību par programmas "Minimālās higiēnas prasības mikropigmentācijas pakalpojumu veikšanai", kura ir nepieicešama meistaru darbībai!

Saskaņā ar MK noteikumiem Nr.182, no 01.01.2016. katram strādājošajam mikropoigmentācijas, tetovēšanas un pīrsinga jomā meistaram, ir nepieciešama atsevišķa apliecība par mācību programmas apgūšanu sanitārijas un higiēnas jomā. UZMANĪBU! Saviem studentiem izsniedzam šo papildu apliecību pēc programmas beigšanas.


Mācību ilgums:
4 mēneši (32 nodarbības pa 3-3,5 stundām)

Mācību maksa: četri maksājumi pa 430,- EUR (kopējā samaksa par kursu- 1,720,-) (iekļauts profesionāls digitāls darba aparāts)

Ja veicat maksājumu uzreiz par visu kursu - atlaide 70,-EUR!

Izglītības izdevumu atmaksas iespējas:
Vēršam uzmanību, ka Rīgas Starptautiskais mācību centrs ir akreditētā izglītības iestāde: saņemot Čeku par akreditētās izglītības programmas apmeklēšanu, Jūs varat deklarēt šos izdevumus Jūsu (Jūsu tuvinieku) gada ienākumu deklarācijā un pretendēt uz izdevumu atmaksu.

Mācību procesam tiek nodrošināta visa nepieciešama kosmētika, dezinfekcijas līdzekļi, atsāpinošie līzekļi, pigmenti, kārtridži, u.c.

Pēc mācībām digitālais mikropigmentācijas aparāts paliek Jūsu īpašumā. Lai saņemtu īpašumā digitālo mikropigmentācijas darba aparātu, ir jābūt pilnīgi samaksātai visai mācību maksai.

Profesionālās darbības sākumam mēs nodrošinām profesionālo permanentā meikapa aparātu, kas ir ideāls iesācējiem. Šim aparātam vibrācijas un trokšņa līmenis ir zems, kā arī ir regulējamie ātrumi un adatu garumi dažādu veidu procedūru

 

izpildīšanai.

 

850xNcartridge-eyebrow-tattoo-needleTattoo-microblading-practice-head-module-eyebrow-eyeliner-lip-3D-cosmetic-permanent-make-up-practice-for-beginner

Skola ir PUREBEAU Vācu profesionālo aparātu izplatītājs Latvijā. Izglītojamajiem piedāvājam arī atlaides aparātu iegādei. Profesionālie PUREBEAU aparāti (ražoti Vācijā) ir līderi mikropigmentācijas tirgū un ir plaši pazīstami par savu augstu kvalitāti un daudzfunkcionalitāti.

Programmā:

 
1) Sanitārija, higiēna, dezinfekcija;
2) Anatomijas un fizioloģijas pamati; Ādas tipu noteikšana;
3) Koloristika - krāsu aplis, krāsu gammas noteikšana, krāsas un pretkrāsas;
4) Materiālmācība: Anestēzijas veidi, izmantošanas tehnoloģijas,  indikācijas, kontrindikācijas;
5) Materiālmācība: pigmenti, to izmantošanas un jaukšanas noteikumi;  satāvdaļu atpazīstamība
7) Make-up pamati - sejas formas, kā noteikt uzacu formu, acu līniju formu,
lūpu kontūru un formu
8) Permanentā grima uzlikšanas tehnoloģijas: uzacis, acu līnijas, lūpas - darbs uz mākslīgā parauga + darbs ar modeļiem
9) Permanentā meikapa pigmenti un aparātu veidi: atšķirības, cenas;
10) Neveiksmīgā grima labošanas iespējas

 

+ BONUSS!!! Papildu apliecība par programmas apgūšanu "Tetovēšanas, mikropigmentācijas un pīrsinga pakalpojumu sniegšanai noteiktās minimālās higiēnas prasības".

 Mācību plāns:


1. mēnesī Jūs apgūsiet koloristikas, meikapa tehnoloģijas, anatomijas, fizioloģijas, sanitārijas, higiēnas pamatus.

2. mēnesī Jums būs praktiskas nodarbības ar mikropigmentācijas tehnoloģijam uz mākslīgām ādām un paraugmanekena, kā arī pakāpeniski sāksiet veikt permanento grimu uz modeļiem.

3. un 4. mēnesi Jūs strādāsiet ar modeļiem.

Strādājam tikai ar vienreizējiem instrumentiem un profesionāliem pigmentiem - Derma intermational, Bio Touch, Giant Sun un citiem. Pedagogs sniedz izsmeļošu informāciju par profesionālo tirgu, instrumentu un kosmētikas kvalitāti, cenu līmeni.
Mācību kurss ir valsts akreditēts, līdz ar to, pēc programas beigšanas un noslēguma pārbaudījuma nokārtošanas, Jūs saņemsiet valsts apliecību un starptautiski atzītu sertifikātu latviešu un angļu valodās, kas ļauj strādāt gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Mācību grupu sākums: 

1) Intensīvā dienu grupa (2 mēneši)
27.08.2018.
pirmdienās, trešdienās
9.30-17.00

2) Svētdienu grupa (4 mēneši)
09.09.2018.

9.30-17.00

3) Piektdienu grupa (4 mēneši)
07.09.2018.
9.30-17.00

Uzmanību! Pēc noslēguma pārbaudījuma sekmīgas nokartošanas, Jūs saņemsiet valsts apliecību.  
Valsts apliecības
 noformēšanas izdevumi - 15,- EUR. 

Mācības notiek nelielās grupās - no 2 līdz 6 cilvēkiem.
Tā tiek nodrošināta individuālā pieeja katram izglītojamajam!

MIkropigmentācijas programmas pedagogs - Marianna Fjodorova - ir saņēmusi "Vizāžista" kvalifikāciju. Specializējās profesionālās pilnveides izglītības programmā "Permanentā makijāža un estētiskā dermopigmentācija".
2012.gadā apguva mācību programmas Tetovēšanas mākslas studijā "Permanentā Make Up meistars", kvalifikācijas celšanas programmu "Master trainer high quality permanent's make up" un "Microblading".
2014., 2015., 2016.cēla savu kvalifikāciju Long-Time Liner starptautiskajā kompānijā: dažādas mikropigmentācijas tehnikas, mezoterapijas tehnikas ar mikropigmentācijas aparātu, permanentā meikapa korekcijas tehnikas, dažādas tehnikas uz lūpām, padziļināta mikropigmentācijas tehniku atstrāde uz acīm un daudz ko citu.
2016.gadā apguva praktisko apmācību European Training Centrā skicēšanas jautājumos, un uzacu, acu un lūpu speciālajās mikropigmentācijas tehnikās.
2016.gadā ir apguvusi mācību programmu par minimālām higiēnas prasībām mikropigmentācijas meistariem.
2017.gadā cēla savu kvalifikāciju Goldeneye skolā "Spalvu mikropigmentācijas tehnikas"
2017.gadā Tallinā piedalījās starptautiskajā izglītības simpoziumā "PMU" (Permanent Make Up)
2017.gadā cēla kvalifikāicju Maskavā "Babitsaya School" programmā "Pigment Off"

Pedagogs pasniedz gan mikropigmentācijas klasisko pieeju, gan kvalifikācijas paaugstināšanas meistarklases - paaugstinātas kvalitātes matiņu tehnika, daudzdimensiju pieejas, 3D lūpas pasateļtoņos, Mikrobleidings, Mikropigmentācijas izvadīšanas semināru, Mikroadatu mezoterapiju.

 

***

UZMANĪBU!!! 

Saskaņā ar MK noteikumiem Nr.182, no 01.01.2016. katram strādājošajam mikropoigmentācijas, tetovēšanas un pīrsinga meistaram, ir nepieciešamas atbilstošas zināšanas par higiēnas prasībām tetovēšanas un pīrsinga pakalpojumu veikšanai.

Aicinām mikropigmentācijas meistarus saņemt apliecību par mācību programmas "Tetovēšanas, mikropigmentācijas un pīrsinga pakalpojumu sniegšanai noteiktās minimālās higiēnas prasības" apgūšanu.

Programma:

- Sanitārija un higiēna. Pirmās palīdzības sniegšana
- Anatomijas, fizioloģijas, dermatoloģijas un vispārējās patoloģijas pamati.
- Normatīvo aktu prasības attiecībā uz tetovēšanas, mikropigmentācijas un pīrsinga pakalpojumiem.

Programmas ilgums: 2 dienas, 10.00

Cena: 170,- EUR

Šī programma ir iekļauta bāzes programmas kursā. Mūsu studenti pēc pilnas programmas apgūšanas saņems papildu apliecību par šīs programmas apgūšanu.

 ***

Aicinām modeles! Jebkura procedūra maksā tikai 22,- EUR (studentu praktiskais darbs notiek pedagoga tiešā uzraudzībā!) 

RiS skola piedāvā labākajiem studentiem DĀVANU  EUR 250,- vērtībā  savas profesionālas darbības uzsākšanai.  Sadarbībā ar E-BEAUTY.LV  DĀVINĀM Jums personisku vietni  portālā E-BEAUTY.LV  ! Šī ir lieliska DĀVANA meistariem-iesācējiem, lai efektīvi attīstītu Jūsu biznesu internetā vienā no populārākajiem portāliem skaistumkopšanas jomā.  Šī dāvana tiek pasniegta labākajiem studentiem pēc diploma saņemšanas.

 

MŪSU STUDENTU DARBI: